تبلیغات
از ماست که بر ماست - کفش های وصله دار آقایم
پنجشنبه 28 فروردین 1393

کفش های وصله دار آقایم

   نوشته شده توسط: محمدرضا باغبانی    نوع مطلب :سیاسی ،

به نام خدا، اللهم عجل لولیک الفرج، سلام

        چندی پیش تصویری از آقایم امام خامنه ای در دیدار با خبرگان رهبری منتشر شد که در آن کفش های ایشان وصله دار بود. این تصویر به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست شد و هر کس از دید خود این تصویر را تفسیر کرد. یکی گفت: تظاهر است و ریا، دیگری عوام فریبی در آن بیشتر ندید، آن دیگری می گفت یعنی آقایت پول خرید یک کفش نو ندارد!؟ تو چه ساده ای... و دیگری سر تکان داد و هیچ نگفت. نه تایید کرد و نه رد...

        هر کس حرفی زد و ما غصه خوردیم... چگونه می شود به کسانی که دنیایشان با ما یکی نیست پاسخ بدهیم؟ آخر آقا احتیاجی به تظاهر و ریا ندارد. چرا که دوست و دشمن به ساده زیستی ایشان و عدم تعلقش به دنیا معترفند. این فقر اختیاریست که او را محبوب قلوب خلق نموده است. ایشان سابقه ای در عوام فریبی ندارد. همیشه همین بوده که الان هست. مثل آقایان منتقد فعلی نظام نبوده که در اول انقلاب، انقلابی ترین بودند و امروز بی اعتقاد ترین! آقا همیشه یک رو بوده، محکم، استوار، معتقد، ساده زیست و دوست داشتنی...

        اما اینان هم که این برداشت را از این تصویر می کنند گناهی ندارند، بیچاره ها آقا را با خود و امثال خود مقایسه می کنند. چرا که فکر می کنند همه مثل خودشان هستند که از هیچ نمی گذرند و از هر نمدی برای خود کلاهی جور می کنند. آخر خود همیشه در پی مال دنیایند و آمال و آرزویشان کسب مال بیشتر است به هر قیمتی و ارزشی بالاتر از آن برای خود متصور نیستند و فکر می کنند همگان مثل آنانند و هر که در مکان بالاتری باشد، حتما بیشتر می خورد.

        اینان از دستورات ائمه اطهار بی خبرند. آنجا که مولایمان می فرماید حاکمان و مسئولان حکومت اسلامی باید در حد ضعیف ترین مردم جامعه ی خود باشند. پس چگونه ممکن است حضرت آقا که نایب امام زمان (عج) است این گونه نباشد. مگر مولایم حضرت امیر المومنین علی (ع) نبود که فرمود: از دنیا به قرص نانی و لباسی بسنده کرده ام. پس بوده اند آنانی که حاکم بوده اند و در حد فقرا زیسته اند.

        شاید آقا با پوشیدن این کفش وصله دار می خواست نظر ما را به سوی اصول اقتصاد مقاومتی جلب کند که صرفه جویی و جلوگیری از هدررفتن منابع است که اقتصاد مقاومتی را مقتدرانه به پیش خواهد برد.

        شاید آقا از هزینه های چند میلیاردی تغییر دکوراسیون و تعمیر سونا و استخر محل کار آقایان مسئول گلایه داشته باشد و می خواهد بگوید؛ مسئولی که بیت المال را هدر دهد از ما نیست. این خرج های میلیاردی می توانست غم ها و غصه ها را از چهره هموطنان بسیاری -که نانی بر سفره خویش ندارند- بزداید که نزدایید.

        شاید آقا به وزیری که گفته بود: بزرگراه ها متعلق به ثروتمندان است و آنان که ندارند از کوره راه ها بروند، اعتراضی نمادین داشته تا بگوید: ما هم دیگر نباید از این راه هایی که دولت اسلامی برای همگان ساخته در دولت شما -به جرم نداری- استفاده کنیم؟ آخر ما هم ثروتمند نیستیم.

        شاید می دانست در این دولت وزیری هست که از فرط ثروت برای یک عمل جراحی ساده گوش یک ماه به اروپا می رود و وزارت خانه اش را در بدترین حالت اقتصادی کشور به امید خدا رها می کند و پس از آمدن به این عمل متمولانه ی خود تفاخر هم می کند. این وزیر نمی داند در این مملکت مردمی هم زندگی می کنند که بعضا از نداری جان می دهند و کسی خبردار نمی شود. تفاخر به تمول در این مملکت به فحش می ماند و بس.

           شاید آقا می داند آنانکه منتقدان را بیسواد خواندند و روزنامه های منتقد یالثارات و نه دی را بی و سر و صدا برای همیشه خفه کردند، فردا روزی فقرا را زیادی بدانند و برای راحت شدن از دست شان، به لطایف الحیلی از حیز انتفاع ساقطشان گردانند.  

        شاید آقا می خواهد به دولتمردان بگوید که در این مملکت کسانی هستند که هیچ ندارند و کفش وصله دار هم برایشان غنیمت است پس چرا همه را به مانند خود می نگرید و می خواهید با قطع یارانه ها آنها را در فقری دائمی مستهلک کنید و نگذارید از حداقل ها استفاده کنند.

        شاید آقا می خواهد به ما بگوید شمایی که دولت متمایل به کارگزاران متمکن را با رای خود بر سر کار آوردید! شما مسئولید... آیا نمی دانستید که سواره از پیاده خبر ندارد؟ آیا نمی دانید که متمولان اشرافی منش حتی اگر شعاری در دفاع از محرومان بدهند، هیچ گاه به آن جامه ی عمل نخواهند پوشاند؟ آنان درد را نمی فهمند که درمانش کنند...

         شاید آقا می خواهند نماد سازی کنند تا در انتخابات بعدی مجلس و ریاست جمهوری امثال دکتر محمود احمدی نژاد که از مردم بود و با مردم ماند و پس از هشت سال با خود هیچ نبرد را برگزینیم. کسانی را برگزینیم که طعم فقر را چشیده باشند تا درمان فقرا باشند.

         شاید.... شاید ... شاید


برچسب ها: کفش وصله دار ، آقا ، امام ، خامنه ای ، خبرگان ، شاید ، فقیر ،

چهارشنبه 19 اسفند 1394 01:44 ب.ظ
خاك بر سر نفهم بی شعورتون برید عكس نهال كاری امامتون رو یه نظری بندازید مخصوصا زوم كنید به كفشاش تا یه كم بفهمید چقدر خر هستید !!!!
حسین جبارزده
یکشنبه 19 مرداد 1393 12:11 ب.ظ
سلام بر دوستان هم مسلکم خدا قوت اجر تان با الله واقعا" حق باشماست آنهایی که بویی از شمیم ولایت اسنشاق نکرده اند ازکجا به این درک خالص برسند آقا یمان وولی نعمتمان چه میخواهند به ما بفهمانند باز این آیه قرانی تسکینمان میدهد (....انا له لحافظون)الهم انصر من نصرالخامنه ای واخذل من خذل الخامنه ای
پاسخ محمدرضا باغبانی : سلام علیکم
متشکرم
اللهم احفظ قائدنا الامام الخامنه ای
احسان خاکساری
جمعه 5 اردیبهشت 1393 10:48 ب.ظ
به نام خدا
باسلام وادب خدمت شما و خوانندگان این نوشتار
خطاب به دوستانی که درتایید مطلب شما دچار تردید یا خلاف انرا می پندارند عرض می کنم:
حضرت ایت اله العظمی الامام خامنه ای که جانشین برحق خمینی کبیررضوان اله تعالی علیه هستند به گفته مخالفان قسم خورده نظام اعم از شبکه سلطنتی وبهایی محور bbcکه جیره خوار پادشاهی بریتانیا می باشدرهبری محبوب ترین وپر طرفدارترین چهره کشور می باشندوازطرف یکی از خارج نشینان معاندکه مسیولیت همکاری در اتاق فکر بی بی سی فارسی را دارد نقل قول می کنم که هیچ نقطه سیاهی در کارنامه وزندگی رهبری ایران وجود ندارد.
در ضمن بنا به گفته اشخاص معتبر حدود 220مرجع تقلیدو اسلام شناس بر رهبری ایران نظارت وکنترل می کنند واین حضرات نیز درخط مشی ایشان تا بحال هیچ زاویه ای با اصول و ارمانهای دینی وانقلابی مشاهده نکرده اند.
و صد البته وحدت افرینی کشور حول ولایت تا بحال کشتی انقلاب را از گزند طوفانها وبلایا محفوظ داشته واز هرج ومرج و افتادن در دام ابرقدرتها مصون داشته که این قضایا به هیچ وجه قابل انکار نیست.وافرادیکه با ولایت فقیه زمان زاویه دارنداگر به شیعه عشق میورزند ویا اگر ازاد اندیش وملی گرا یندبه حفظ منافع ایران در مقابل هجمه بین المللی و حفظ تمامیت کشور وعزت وپیشرفتهای کشورتوجه کنندواگر باز هم مجاب نشدند براستی غافلند.
اما سخنی هم با معاندان ویاوه گویان
عشق به شیعه و ال الله و انتقام مظلومیتهای شیعه درطول تاریخ
وانتقام سخت از استعمار واستبدادوظلم وستم جهانی بر مستضعفین وسرانجام مهیا شدن حکومت عدل جهانی بدست اقا و مقتدایمان مهدی موعود (روحی و ارواح العالمین له فداه)که همه
وهمه در وجود ولایت فقیه متجلی ونمودارگردیده است.وبر همین اساس ما فرزندان ایران وانقلاب تا اخرین قطره خون به پای ولایت هستیم.وجان ناقابلمان را تقدیم به راه ومسلک ایشان که همانا راه انبیا واولیای الهیست می کنیم.
حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست
و انشااله معراج ما گورستان دشمنان ما خواهد بود.
والسلام علی من التبع الهدی
پاسخ محمدرضا باغبانی : سلام علیکم
متشکرم. نظرات شما همیشه شیوا و تمام است.
یاعلی
ادمین دخترانه
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 08:38 ق.ظ
بازدید وبلاگت رو نمیخوای زیاد کنی؟ همین حالا وبلاگت رو توی لیست دوستانم ثبت کن تا بازدیدت روزانه بیشتر از همیشه شه
Twilight
جمعه 29 فروردین 1393 03:04 ب.ظ
سلام.
یک اینکه مطلب زیبایی را درباره ی آقایتان نوشته بودید که انشاا... درست باشد.
آقای ما که یکیست،حضرت صاحب الزمان(عج)

اما دو،
بر سر پرتگاه تنهایی منتظرتان هستم.شاید فرجی شو!
به دیدار وب ما بیایید!
پاسخ محمدرضا باغبانی : سلام
ان شاالله
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر