یکشنبه 21 اردیبهشت 1393

نامه ای به تو که بد حجابی را حق مسلم می دانی...

   نوشته شده توسط: محمدرضا باغبانی    نوع مطلب :اجتماعی ،

به نام خدا، اللهم عجل لولیک الفرج، سلام

        چندی است که دوباره کمپین هایی در فضای مجازی برای پرده دری از جامعه و حیازدایی از زنان و دختران ایرانی داغ شده است و در آخرینش مسیح علی نژاد یا همان جوجه اردک زشت سابق (که همکارانش در مطبوعات دوران اصلاحات به او لقب داده بودند) از زنان و دختران ایرانی خواسته است عکس های بی حجاب خود در اماکن عمومی را در فضای مجازی منتشر کنند و آن را چشیدن آزادی یواشکی نامیده است!!!

        نمی دانم این متظاهرین و منادیان آزادی هیچ گاه به مساله حجاب از منظری دیگر هم نگریسته اند؟ اینک نامه ی نمادین زیر را به تمام آنانی که انتخاب حجاب را حق می دانند نه تکلیف، تقدیم می نمایم:

نامه ای به خواهرم

خواهرم ! سلام...

دیشب شوهرم مرا به شدت کتک زد. می دانی چرا؟ آخر من دیگر در چشمش زیبا نیستم. آن قدر شما زیباییهایت را به رایگان به نمایش گذاشته ای که دیگر فقط معایبم را می بیند... .

خواهرم! همسر من مدتی است شبها دیر به خانه می آید یا اصلا نمی آید، چرا که در این جولانگاه مد و عرضه ی پرقیمت زیباییها، دیگر زن بی قیمت شده و در دسترس ... .

خواهرم! پسر نوجوانم چندی است دیگر درخانه بند نمی شود و از درس و مدرسه جا مانده و هر روز با دختری از همپالگان شما که به هزار شیوه دلربایی می کند، نرد عشق  و شهوت می بازد... .

خواهرم! پسرکان نوجوانمان با دیدن اندامتان در آن پوشش چسبان و نازک و کوتاه، دچار انحراف جنسی اند. آیا می دانی یا نه؟ اینان آینده سازان ایرانند. چگونه می پسندی که در آتش شهوتی که تو برایشان ساخته ای ذره ذره بسوزند و آب شوند... !

خواهرم! دختر نوجوانم دیشب تا سحر نخوابید و آن قدر گریه کرد تا صبح شد. چون شوهرم پولی برای آن لباسهای آنچنانی که هروز مد می کنید و نمایش می دهید و دل اینان را می سوزانید، ندارد... .

خواهرم! آن مردی که با نگاه هرزه اش به دنبال توست و می اندیشی که تحسینت می کند و تورا از دیگران برجسته تر می بیند، تنها برجستگی های اندامت را به چشم شهوت می بیند و بس... .

خواهرم! آیا می دانی آن زمانی را که صرف آرایشت و تنظیم لباسهایت برای  لذت چشمی هرزگان خیابانی می کنی ، اگر صرف تعلیم و تربیت فرزندانت بکنی چه گلهایی تحویل جامعه خواهی داد و چقدر می توانی از انحراف آنها و سایرین بکاهی...؟

خواهرم! صفحه حوادث هرروزنامه  ای را که بخوانی خبری از دزدیدن و تجاوز و قتل دخترک و پسرک و زنی بیگناه است. می دانی اگر تو با آرایش و نوع لباس و حرکاتت، شهوت متجاوز را برانگیخته باشی، تو هم در خون آن بیگناهان شریکی... ؟

خواهرم! اشک های مادر شهید علی خلیلی را دیدی؟ همان که برای دفاع از امثال تو از دست اراذل بی ناموس به چاقوی نامردان مضروب و  مجروح شد و در آخر شهید....

مادرم! خواهرم! دخترم!

باخود اندیشیده اید که چرا دشمنان ایران و ایرانی و اسلام، وقتی این صحنه های زشت بدحجابی را در ایران می بینند، با افتخار آن را  پیروزی خودشان می دانند؟

با خود اندیشیده اید که چرا دشمنان این مرزو بوم -آمریکا، اسراییل، انگلیس، بهاییت و وهابیت- دست در دست هم این همه هزینه می کنند تا تو چادر از سر برگیری؟

آن زمان که غربیان غارنشین بودند  یا بر درختان - لخت و عور- حیوان صفتانه می زیستند و ما ایرانیان بزرگترین تمدن شهرنشینی جهان را داشتیم؛ زن ایرانی هیچ گاه بی حجاب نبوده است. چادر تنها پوشش تو نیست. این چادر عزت و شرف ما ایرانیان است. این چادر ضامن استواری بنیان خانواده ی ایرانی است. این چادر خیمه سلامت جامعه ی ایرانی است. دشمنان دین و دنیای ما  زمانی می توانند ایران اسلامی را به زانو درآورند و تجزیه کنند و منابعش را به تاراج برند که جوانانش را فاسد و خانواده هایش را متزلزل کرده باشند.

پس در حجاب و پوشش خود و اطرافیانت دقت کن.

در پناه حق


برچسب ها: حجاب ، بدحجابةبی حجاب ، کشف حجاب ، کمپین ، مسیح ، علی نژاد ، جوجه اردک زشت ،

فرزانه
شنبه 3 خرداد 1393 11:49 ق.ظ
سلام نتایج نظرسنجی در خصوص اشتغال زنان را اعلام نمی كنی ؟
پاسخ محمدرضا باغبانی : نظرشما درخصوص اشتغال زنان چیست؟
چهاردهم بهمن 91 ساعت 00:07:11
1- در خانه بمانند بهتر است و فرزندان بهتری تربیت خواهند کرد.
15.57 درصد (19 رای)
2- حضور زنان شاغل باعث پایین آمدن بازدهی کار در اجتماع است.
4.92 درصد (6 رای)
3- اگر شاغل نباشند، مردان بیشتری شاغل می شوند و می توانند خانواده تشکیل دهند.
17.21 درصد (21 رای)
4- عدم اشتغال زنان باعث کاهش چشم و هم چشمی و اسراف و تورم می شود.
6.56 درصد (8 رای)
5-عدم اشتغال زنان باعث افزایش سلامت جسمی و روحی زنان می گردد.
6.56 درصد (8 رای)
6-عدم حضور زنان در مشاغل غیر ضرور باعث کاهش مشکلات اخلاقی حاکم بر بازار کار و جامعه می شود.
7.38 درصد (9 رای)
7-اشتغال زنان با توجه به تمکن مالی و سرپرست داشتن، خلاف شرع است.
3.28 درصد (4 رای)
8-همه موارد فوق
20.49 درصد (25 رای)
9-هیچ کدام
18.03 درصد (22 رای)
شرکت کنندگان
122 نفر
فرزانه
شنبه 3 خرداد 1393 11:45 ق.ظ
خدا به مردان ما غیرت و به زنان ما عفت عطا كند
امیدواریم كه خدا به همه جوانان چه دختر و چه پسر فرهیخته كشورمان شعور و در ك معنوی دهد تا خودرا این چنین در معرض تاراج بو الهوسان قرار ندهند.
البته عزیزانی هم هستند كه (كم هم نیستند) در این شرایط باعث غرور ملی و مذهبی كشورمان می باشند و در این جا لازم است از این پرچمنداران عفت و حیا سپاسگزاری كرد
پاسخ محمدرضا باغبانی : در هر دسته گلی خار و گل در کنار همند.
زنانی که در این عصر اضمحلال ارزش ها حیا و عفت خویش را حفظ می کنند بدانید که نیک زنانی هستند و ان شا الله یار امام زمان عج
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر